Záverečný – zabíjačkový TEXAS

Zabíjačkový TEXAS SCRAMBLE DVOJÍC sa uskutočnil dňa 21.11.2021.

Tešilo nás, že sa ešte dalo „ dokopy“  16 dvojíc, ktoré si prišli možno už posledný krát v tejto sezóne zahrať na turnaji.Aj keď je už polovica novembra za nami, turnaju vládlo na toto ročné obdobie ešte celkom priaznivé  počasie .Účastníci turnaja sa na hru „ pripravili „ nielen teplým oblečením, ale pre istotu sa zahriali welcome drinkom, golfovicou alebo vareným vínkom.

Canon štartom presne o 10.00  sa turnaj zahájil a dvojice sa tak mohli pustiť do hry.

TEXAS turnaj sa vždy hrá v uvoľnenej atmosfére, dobrej nálade a viacerí golfisti sa blysli aj skvelými výkonmi. Počas turnaja sa rozvážalo varené vínko a na halfway bola pripravená výborná tlačenka

s cibuľou , ovocie, napolitánky a trdelník.  Prvé dvojice  začali prichádzať  okolo 15.00 hod.

Všetci účastníci si po hre pochutili na pravej zabíjačkovej kapustnici a zabíjačkových špecialitách.

Okrem vyhodnotenia  samotného turnaja bola vyhodnotená aj celoročná súťaž TRDLO 2021 – Eklektik a taktiež aj obľúbený turnaj JAMKOVKA.

Prinášame Vám  zoznam víťazov a poradie v jednotlivých  kategóriách :

 

Zabíjačkový TEXAS SCRAMBLE DVOJÍC

  1. miesto – Dolinský Ivan + Mazúr Dominik
  2. miesto – Kuba Stanislav + Tomek Dušan
  3. miesto – Lučanský Branislav + Otočka Ľudovít

 

EKLEKTIK

Kat. 0 -15,0 +  celkový víťazi:

  1. miesto – Sopúšek Peter
  2. miesto – Mazúr Dominik
  3. miesto – Školiak René

 

Kat. 15,1 – 30,0

  1. 1. miesto – Kuba Stanislav
  2. miesto – Kozumplík Petr
  3. miesto – Zeman Vladimír

 

Kat. 30,1 – 54,0

  1. miesto – Sevský Viktor

 

JAMKOVKA

Absolutný víťaz – Dolinský Patrik

Víťazom zo srdca gratulujeme.

Riaditeľka Golf Clubu Skalica Ing. Soňa Postová  sa všetkým hráčom poďakovala za účasť a zároveň víťazom v jednotlivých kategóriách odovzdala na pamiatku  víťazné  trofeje a pekné vecné ceny, ktoré darovali spoločnosti  GGGRS, a.s., Proshop Golfballs ,Terezia Company a Mesto Skalica.

Vo svojom príhovore  oslovila prítomných aj ohľadom viacgeneračného projektu ZASAĎ STROM. Zásluhou tohto projektu pribudlo na ihrisku 21 platanových stromov , ktoré si môžu jednotlivci, alebo firmy zakúpiť.Za finančné podieľanie sa na nákladoch pri zakúpení a  ich výsadbe budú pre záujemcov vyrobené ďakovné pamätné tabule s ich originálnym odkazom.

Veríme, že sa ešte túto sezónu stretneme  dňa 5.12.2021..Na tento dátum je vyhlásený posledný turnaj, Mikulášsky TEXAS  a samozrejme, aj s mikulášskou nádielkou.

Ak nám bude počasie naklonené , radi Vás ešte privítame na našom ihrisku, nakoľko zatiaľ fungujeme na letných greenoch za veľmi zvýhodnenú cenu.

Tešíme sa na Vás všetkých.

 

 

 

S čím vám pomôžeme?