Služby

EVENTY

V prípade záujmu vám veľmi radi vypracujeme ponuku presne podľa vašich predstáv. Kontaktujte nás na tel. č: 0911 372 836 alebo na e-mailovej adrese manager@golfskalica.sk / restauracia@golfskalica.sk

GOLFOVÉ TURNAJE

Chcete váš firemný turnaj? Radi pre vás zorganizujeme turnaj podľa vašich predstáv… Stačí, ak vyplníte nezáväznú objednávku

FOOTGOLFOVÉ TURNAJE

Chcete aktívne zrelaxovať v príjemnom prostredí nášho rezortu? Vyskúšajte si zahrať footgolf… Stačí ak vyplníte nezáväznú objednávku

FIREMNÉ VEČIERKY

Chcete firemný večierok u nás? Prostredie rezortu, clubhouse a vynikajúci catering sú skvelými predpokladmi pre váš večierok

SEMINÁRE

Chcete váš seminár v atraktívnom prostredí golfového rezortu? Clubhouse vám ponúka reštauráciu, salónik a dve terasy

TEAMBUILDINGY

Chcete prekvapiť? Zoberte svojich zamestnancov či partnerov zahrať si golf alebo footgolf, prejsť golfovou akadémiou, degustovať vína z regiónu a ochutnať moderní kuchyňu z Reštaurácie GOLF

SVADBY

Chcete osláviť výnimočnú udalosť na výnimočnom mieste? Svadobný obrad na trávniku, krásne fotografie, bohatá hostina… Pomôžeme vám zorganizovať svadbu podľa vašich predstáv

GOLFOVÁ AKADÉMIA

Chceli by ste si vyskúšať golf? Počas golfovej sezóny pravidelne organizujeme verejné golfové akadémie pre deti , dospelých, začiatočníkov i pokročilých.

Ak chcete popracovať na svojej technike, odporúčame individuálne lekcie s PRO trénerom.

Pre firmy ponúkame možnosť objednať si golfovú akadémiu aj pre vybranú skupinu záujemcov.

Viac informácií na recepcia@golfskalica.sk alebo telefonicky:  +421 910 925 121.

REŠTAURÁCIA NA GOLFE

Reštaurácia na Golfe  sa nachádza v krásnom prostredí  priamo na golfovom ihrisku. Príjemné prostredie oceníte pri organizácii svadieb, väčších osláv či firemných večierkov.

Otváracia doba

Reštaurácia je otvorená denne od 9:00 do 18:00 hod.

Kapacita 162 hostí

Reštaurácia má kapacitu cca 80 miest. Súčasťou reštaurácie je salónik, ktorý sa dá oddeliť a jeho kapacita je 30 miest. Dve terasy ponúkajú spolu 52 miest.

Veľkokapacitné parkovisko

S parkovaním u nás nie je nikdy problém vďaka parkovisku s vysokou kapacitou

WiFi zadarmo

Rýchle a stabilné pripojenie k internetu je v našej reštaurácii samozrejmosťou.

Detské ihrisko

Pri reštaurácii je vybudované malé detské ihrisko, ktoré deťom spríjemňuje chvíle strávené u nás.

Svadby, oslavy, firemné večierky...

Reštaurácia ponúka krásne priestory pre vašu svadbu, oslavu, firemný večierok.

Raňajkové menu

Príďte si k nám vychutnať raňajky s kávou alebo čajom a naštartujte tak svoj deň.

Obedové menu

Počas pracovných dní pripravujeme obedové menu v čase od 11:00 do 14:00

Jedálny lístok

Jedálny lístok je pripravovaný z čerstvých surovín, vychádza zo slovenskej kuchyne v modernom dizajne

Široká ponuka nápojov

Kvalitné destiláty, lokálne vína, pivo, Kofola, domáce limonády a skvelá káva Goppion Caffe

UBYTOVANIE

Zahrajte si v Skalici golf a využite špeciálnu zľavu na ubytovanie u našich partnerov.

Hotel sv. Ludmila

Hotel Panon Hodonín

Hotel sv. Michal

Penzion Vinica

SKALICA

Slobodné kráľovské mesto, ktoré sa v značnej miere orientuje na cestovný ruch. Má atraktívne centrum, počas sezóny láka turistov aj na plavby po Baťovom kanáli, ale veľkým lákadlom sa stal aj známy koláč – Skalický trdelník, či vína z tejto oblasti.

Historické centrum Skalice

Zreštaurované historické jadro slobodného kráľovského mesta Skalica je ako stvorené na pešie prechádzky. Pri svojich potulkách určite nezabudnite navštíviť dominantu mesta Kostol sv.Juraja, unikátnu románsku stavbu Rotundu sv. Juraja, Evanjelický kostol, mlyn bratov Pilárikovcov a mnoho ďalších pozoruhodností Skalice. Uzučké uličky mesta vás ďalej zavedú k nádhernému Kostolu najsvätejšej trojice, Jezuitskom kostole zídete do podzemia, kde nájdete tajomné krypty aj pozostatky kostí. Františkánsky kostol vás zas privíta vo svojej vínnej pivnici.

Baťov kanál

Plavebná trasa Baťovho kanála začína v Čechách prístavom v Otrokoviciach (v Baťove) a končí na slovenskom území v prístave v Skalici, ktorá bola súčasťou už od začiatkov jeho budovania. Prístav v Skalici vám dnes ponúka možnosť zapožičať si loď a plaviť sa touto vodnou cestou. Taktiež ponúka možnosť výletných plavieb pre školy a organizované skupiny.

Zlatnícka dolina

Rekreačno-turistická oblasť Zlatnícka dolina ponúka možnosti ubytovania a stravovania, letných i zimných športov a turistických vychádzok. V letných mesiacoch je pre verejnosť otvorené veľké prírodné kúpalisko. Cez Zlatnícku dolinu vedie niekoľko cyklotrás označených cykloturistickými značkami. Taktiež sa tu nachádza množstvo turistických trás a chodníčkov. Pre nadšencov adrenalínu je v Zlatníckej doline vybudovaná lanová dráha Tarzánia.

Skalický salaš

V prímestskej rekreačnej oblasti Skalice, v Zlatníckej doline, sa nachádza najzápadnejšie položený salaš na Slovensku. Lúka nad chatou Amor poskytla pašu pre viac ako stovku ovečiek. Tie sú veľkou atrakciou hlavne pre deti, ktoré si tak môžu naživo pozrieť celý proces výroby syrov. A tých bača na salaši vyrába veľa. Môžete si preto pochutiť okrem klasického ovčieho mlieka či žinčice, aj na syre, korbáčikoch alebo na prírodnom syre – hrudka. Vychutnať si ich môžete buď vo vnútri štýlovo zariadeného salaša, alebo na čerstvom vzduchu v altánku.

Ochutnajte Skalicu

Keď sa povie Skalica, okrem vína mnohých určite hneď napadne slovíčko, ktoré nenájdu v pravidlách slovenského pravopisu, ale pritom je všeobecne veľmi známe. Skalický trdelník – tí, čo ho poznajú vedia o čom je reč a pre tých, ktorým toto slovo nič nehovorí, prezradíme, že je to sladká špecialita z cesta s vlašskými orechmi, ktorej výroba má dlhú tradíciu. Svetoznáme víno Skalický rubín zo skalickej vinohradníckej oblasti a je charakteristický svojou farbou, po ktorej získal i svoje meno. Je zmesou odrôd Skalická frankovka, Svätovavrinecké a Modrý portugal. Obľúbenou odrodou je aj Skalická frankovka, ktorá získava svoju charakteristickú chuť miestnymi mikroklimatickými podmienkami. Je typickou odrodou v tomto vinárskom regióne.
S čím vám pomôžeme?