Služby

Golf Resort Skalica vám okrem ihriska ponúka aj ďalšie služby

Služby

EVENTY

V prípade záujmu vám veľmi radi vypracujeme ponuku presne podľa vašich predstáv. Kontaktujte nás na tel. č: 0911 372 836 alebo na e-mailovej adrese marketing@golfskalica.sk

GOLFOVÉ TURNAJE

Chcete váš firemný turnaj? Radi pre vás zorganizujeme turnaj podľa vašich predstáv… Stačí, ak vyplníte nezáväznú objednávku

FOOTGOLFOVÉ TURNAJE

Chcete aktívne zrelaxovať v príjemnom prostredí nášho rezortu? Vyskúšajte si zahrať footgolf… Stačí ak vyplníte nezáväznú objednávku

FIREMNÉ VEČIERKY

Chcete firemný večierok u nás? Prostredie rezortu, clubhouse a vynikajúci catering sú skvelými predpokladmi pre váš večierok

SEMINÁRE

Chcete váš seminár v atraktívnom prostredí golfového rezortu? Clubhouse vám ponúka reštauráciu, salónik a dve terasy

TEAMBUILDINGY

Chcete prekvapiť? Zoberte svojich zamestnancov či partnerov zahrať si golf alebo footgolf, prejsť golfovou akadémiou, degustovať vína z regiónu a ochutnať moderní kuchyňu z Reštaurácie GOLF

SVADBY

Chcete osláviť výnimočnú udalosť na výnimočnom mieste? Svadobný obrad na trávniku, krásne fotografie, bohatá hostina… Pomôžeme vám zorganizovať svadbu podľa vašich predstáv

GOLFOVÁ AKADÉMIA

Súčasťou rezortu je golfová akadémia, ktorá má za úlohu pozdvihnúť záujem o golf u nových začínajúcich hráčov a skvalitniť hernú úroveň existujúcich golfistov.

REŠTAURÁCIA GOLF

Reštaurácia Golf  sa nachádza v krásnom prostredí  priamo na golfovom ihrisku. Príjemné prostredie oceníte pri organizácii svadieb, väčších osláv či firemných večierkov.

Svadby, oslavy, firemné večierky...

Všetky detaily sme pripravení realizovať na mieru podľa vašich predstáv.

Otvorenné denne

Reštaurácia je otvorená denne, nielen pre hostí golfového ihriska, ale aj pre verejnosť.

Myslíme aj na najmenších

Okrem detského menu sme vybudovali pri reštaurácii malé detské ihrisko, ktoré vašim deťom spríjemní chvíle strávené u nás.

Raňajky, či dezert

Denne si môžete u nás spríjemniť ráno chutnou kávou a skvelými raňajkami alebo si vychutnať dezert pri západe slnka.

Kapacita 160+ hostí

80 miest vnútri reštaurácie, 32 miest na dvoch trerasách a salónik s kapacitou 30 hostí.

Obedové menu

Počas pracovných dní pripravujeme obedové menu za zvýhodnenú cenu v čase od 11.00 do 13.00 hod.

Široká ponuka nápojov

Kvalitné destiláty, špičkové vína od domácich vinárov, či osvieženie v podobe kvalitného piva Pilsner Urquell.

Jedálny lístok z najkvalitnejších surovín

Jedálny lístok  je zostavený z najkvalitnejších surovín a s využitím najmodernejších technologických postupov. Nájdete v ňom tradičné krajové špeciality i jedlá z európskej kuchyne.

UBYTOVANIE

Zahrajte si v Skalici golf a využite špeciálnu zľavu na ubytovanie u našich partnerov.

Hotel sv. Ludmila

Hotel Panon Hodonín

Hotel sv. Michal

Penzion Maxim

SKALICA

Slobodné kráľovské mesto, ktoré sa v značnej miere orientuje na cestovný ruch. Má atraktívne centrum, počas sezóny láka turistov aj na plavby po Baťovom kanáli, ale veľkým lákadlom sa stal aj známy koláč – Skalický trdelník, či vína z tejto oblasti.

Historické centrum Skalice

Zreštaurované historické jadro slobodného kráľovského mesta Skalica je ako stvorené na pešie prechádzky. Pri svojich potulkách určite nezabudnite navštíviť dominantu mesta Kostol sv.Juraja, unikátnu románsku stavbu Rotundu sv. Juraja, Evanjelický kostol, mlyn bratov Pilárikovcov a mnoho ďalších pozoruhodností Skalice. Uzučké uličky mesta vás ďalej zavedú k nádhernému Kostolu najsvätejšej trojice, Jezuitskom kostole zídete do podzemia, kde nájdete tajomné krypty aj pozostatky kostí. Františkánsky kostol vás zas privíta vo svojej vínnej pivnici.

Baťov kanál

Plavebná trasa Baťovho kanála začína v Čechách prístavom v Otrokoviciach (v Baťove) a končí na slovenskom území v prístave v Skalici, ktorá bola súčasťou už od začiatkov jeho budovania. Prístav v Skalici vám dnes ponúka možnosť zapožičať si loď a plaviť sa touto vodnou cestou. Taktiež ponúka možnosť výletných plavieb pre školy a organizované skupiny.

Zlatnícka dolina

Rekreačno-turistická oblasť Zlatnícka dolina ponúka možnosti ubytovania a stravovania, letných i zimných športov a turistických vychádzok. V letných mesiacoch je pre verejnosť otvorené veľké prírodné kúpalisko. Cez Zlatnícku dolinu vedie niekoľko cyklotrás označených cykloturistickými značkami. Taktiež sa tu nachádza množstvo turistických trás a chodníčkov. Pre nadšencov adrenalínu je v Zlatníckej doline vybudovaná lanová dráha Tarzánia.

Skalický salaš

V prímestskej rekreačnej oblasti Skalice, v Zlatníckej doline, sa nachádza najzápadnejšie položený salaš na Slovensku. Lúka nad chatou Amor poskytla pašu pre viac ako stovku ovečiek. Tie sú veľkou atrakciou hlavne pre deti, ktoré si tak môžu naživo pozrieť celý proces výroby syrov. A tých bača na salaši vyrába veľa. Môžete si preto pochutiť okrem klasického ovčieho mlieka či žinčice, aj na syre, korbáčikoch alebo na prírodnom syre – hrudka. Vychutnať si ich môžete buď vo vnútri štýlovo zariadeného salaša, alebo na čerstvom vzduchu v altánku.

Ochutnajte Skalicu

Keď sa povie Skalica, okrem vína mnohých určite hneď napadne slovíčko, ktoré nenájdu v pravidlách slovenského pravopisu, ale pritom je všeobecne veľmi známe. Skalický trdelník – tí, čo ho poznajú vedia o čom je reč a pre tých, ktorým toto slovo nič nehovorí, prezradíme, že je to sladká špecialita z cesta s vlašskými orechmi, ktorej výroba má dlhú tradíciu. Svetoznáme víno Skalický rubín zo skalickej vinohradníckej oblasti a je charakteristický svojou farbou, po ktorej získal i svoje meno. Je zmesou odrôd Skalická frankovka, Svätovavrinecké a Modrý portugal. Obľúbenou odrodou je aj Skalická frankovka, ktorá získava svoju charakteristickú chuť miestnymi mikroklimatickými podmienkami. Je typickou odrodou v tomto vinárskom regióne.
S čím vám pomôžeme?