Super nálada, silný vietor, skvelé jedlo, výborné golfové výsledky

Golf Club Skalica dňa 30.10. 2021 opäť privítal na výborne zorganizovanom turnaji  Kačacie hody  a lá TEXAS SCRAMBLE.

V priateľskej, priam familiárnej atmosfére , si prišlo zahrať 96 hráčov, ktorí si medzi sebou vopred dohodli dvojice, takže súťažilo medzi sebou 48 dvojíc. Všetci  hráči boli privítaní welcome drinkom.

Pred začiatkom turnaja si členovia správnej rady Golf Club Skalica, (Soňa Postová, Katarína Chovancová, Ivan Dolinský, Peter Stašek) dovolili predstaviť projekt niekolkých genérácií ,, Zasaď strom“ a symbolicky spoločne zasadili prvý z 21. platanov a následne zaželali hráčom ,,peknú hru!“.

Ich hráčske schopnosti preverilo nielen októbrové počasie, ale aj silný vietor, ktorý mimochodom ,nie je  v Skalici výnimka, ale  skôr už pravidlo. Ten dokázal „ zmariť “ nejednu vydarenú ranu.!

Účastníci si nedali pokaziť chuť a elán zahrať čo najlepší výsledok.

Na halfwayi sa mohli hráči  posilniť vareným vínom , golfovicou, domácou kačacou paštétou a trdelníkom. Po hre sa určite všetci poriadno vyfúkaní tešili schovať sa do tepla, ale hlavne na ochutnávku  ďalších sľúbených kačacích špecialít:

kačací vývar, pečené kačacie stehno, dusená červená kapusta a domáce lokše.

Víťazné priečky si medzi sebou podelili tieto dvojice:

  1. miesto

Chramosta Petr a Chramosta Tomáš

  1. miesto

Školiak René a Čechvalová Veronika

3.miesto

Trýska Martin a Kubík Richard

Golf Club Skalica ďakujeme veľmi pekne svojím domácim 42 hráčom za podporu a vytvorenie tej správnej atmosféry pre ostatných 54 hráčov, ktorí sa turnaja TEXAS SCRAMBLE zúčastnili.

 

 

S čím vám pomôžeme?