S blížiacim sa koncom roka uzatvárame aj úspešnú golfovú sezónu 2023, ktorá nám priniesla vzrušujúce momenty, víťazstvá aj prehry a cenné partnerstvá.

Počas celej sezóny prebiehali verejné golfové tréningy, ktoré ste si obľúbili natoľko, že sa mnohí z vás stali aktívni hráči golfu. Čomu sa veľmi tešíme.

Už tradične každú nedeľu sa hral turnaj TRDLO, kde sa zároveň súťaží aj o celoročného víťaza. Prebehol 3. ročník  FAMILY DAY. Je to taký náš „deň otvorených dverí“, kde si široká verejnosť  vyskúšala hrať golf a prezreli si naše krásne ihrisko na golfovom autíčku.

Golf Fashion Night je turnaj plný krásnych žien, módy, luxusu, dobrého jedla, skvelej zábavy a hudby, kde nechýbal tradičný diamantový prípitok.

Turnaje, ktoré zanechali dojem:

  1. Majstrovstvá SKGA juniorov: Naše ihrisko hostilo špičkové mladé talenty z celého Slovenska i zahraničia. Každý moment bol naplnený vzrušením a rivalitou, čo prispelo k nezabudnuteľnej atmosfére. Tešíme sa, že budúci rok budeme hostiť hlavné Majstrovstvá SKGA.
  2. Charitatívny turnaj Pink Charity: Nielenže bol plný golfových zážitkov, ale tiež prispel na dobrú vec. Turnaj bol úspešným spojením lásky ku golfu a pomoci tým, ktorý si to naozaj zaslúžia. Pre OZ Amazonky – silné ženy, ktoré prešli zákernou chorobou, sa vyzbierala krásna suma 18 000€.

Chceli by sme sa poďakovať našim váženým partnerom, bez ktorých by naša golfová sezóna nebola taká úspešná. Medzi našich hlavných partnerov patria spoločnosti Grafobal Group a spoločnosti REKMA a Eurosimplex . Ich podpora nám umožňuje prinášať Vám nové a nové golfové zážitky. Ďakujeme mestu Skalica, ktoré nás podporuje už niekoľko rokov, čo si veľmi vážime a vďaka každoročnej dotácii môžeme organizovať golfové aktivity a obnovovať golfové vybavenie.

No a obrovská vďaka patrí vám, vášnivým nadšencom golfu, bez ktorých by to vlastne celé nemalo význam. Ďakujeme

Tešíme sa na budúcu sezónu s rovnakým nadšením a odhodlaním. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k našej golfovej rodine a spoločne sme vytvorili nezabudnuteľné zážitky na greene.

Za tím Grafobal Group Golf Resort úprimne ďakujeme.

S čím vám pomôžeme?