V nedeľu 23.mája 2021 sa uskutočnilo prvé kolo série turnajov TMR OPEN 2021.

Nasledujúce kolo nás čaká na golfovom ihrisku Kaskáda 6. júna, pokračujeme v  Ostraviciach 18. júla a finálové kolo odohráme v Olomouci 15.8.

Na Skalickom zahájení TMR OPEN 2021 panovala dobrá nálada aj napriek daždivému počasiu.

Startovalo sa postupným štartom z T1, T10 a hráči boli rozdelení do troch súťažných HCP kategórií: 0-18/18,1. – 36/36,1-54. Turnaj bol spestrený doplnkovými súťažami: Longest drive muži, Longest drive ženy, Nearest to the pin. Turnaja sa celkovo zúčastnilo 40 hráčov.

3. Postová Soňa

Oceňovaní boli prví traja z jednotlivých kategórií. Víťazi si odniesli hodnotné a krásne ceny v podobe „tekutých“ trofejí, darčekových poukážok, Skalického trdelníka, golfových doplnkov. Veríme a tešíme sa, že sa minimálne v takomto počte vidíme na druhom kole, ktoré sa uskutoční už 6.6. na Kaskádach.