Obrovská pochvala organizátorom turnaja Golfballs.sk za skvelú organizáciu.

V sobotu 4.mája sa na golfovom ihrisku v Skalici uskutočnil skvelý charitatívny turnaj, ktorého organizátormi boli Roman Ňukovič a Kamil Búzek z Golfballs.sk

Pre hráčov okrem skvelo pripraveného ihriska bol aj bohatý program, chutné jedlo a nápoje a perfektná atmosféra.

Aj keď počasie úplne nevyšlo, nikomu to nevadilo, pretože na ihrsku panovala skvelá nálada a chuť do hry. Už na prvej zastávke hráči mohli ochutnať lokálne syrové výrobky od partnera turnaja Skalický Salaš, domáce pálené, tlačenku, klobásky a mnohé iné dobroty, ktoré každí „Slovák“ dobre pozná.

Halfway bol v réžii Kunowského Majera a pivovaru Sandorf, ktorými touto cestou ďakujeme za spoluprácu.

O vinný pitný režim sa postaral náš hlavný greenkeeper Vojtech Mrňa, ktorý sa vo voľnom čase venuje svojmu vinárstvu TILIA.

Po vyhlásení výsledkov, ktoré nájdete na www.skga.sk prebehlo losavanie tomboly, z ktorej výťažok 2000 Eur išlo na OZ PROMETHEA v Rohove. Partner turnaja Centrum Poistenia venoval 1000 Eur tomuto združeniu, ktoré slúži ako domov sociálnych služieb pre deti i dospelých. Nasledovala zábava, o ktorú sa postaral kúzelník Tomasiano, módna prehliadka Duffy Hodonín. Okrem perfektného rautu, o ktorý sa postarala Reštaurácia na Golfe mohli hráči ochutnať whiskey, cigary a skvelé miešané drinky.

Organizátori turnaja prezradili, že už teraz rozmýšlajú nad termínom ďalšieho turnaja, ktorý sa uskutoční opäť na ihrsku v GGGR Skalica.

 

Foto by Petra & Vojtech

S čím vám pomôžeme?