Naše reprezentantky na Majstrovstvách Slovenska v Jamkovke

V uplynulých dňoch sme vás informovali o tom, ako naše dve reprezentantky Rebecca Hnidková a Katarína Chynoranská bojujú o Majsterku Slovenska v jamkovej hre 2019.

Zhrnutie by sa dalo nazvať, nešťastie pre Rebeccu, nakoľko skončila ako druhá v poradí. Ale poďme pekne porade.

Katka Chynoranská svojím výsledkom v základnej časti 88,78 rán / 8. miesto si zabezpečila bezpečný postup do jamkovky. Nečakane porazila Paulínu Ravlukovú a čakala, ktorá hráčka bude ako ďalšia. Stala sa ňou ďalšia hráčka vo farbách GC Skalica Rebecca Hnidková.

Katka potrápila výbornú hráčku, reprezentantku Slovenska až do 16. jamky. Predsa len skúsenosti sú rozdielne, a tak ako Rebecca pokračovala ďalej, Katka mohla začať premýšľať nad odletom na turnaj do Škótska.

Rebecca sa dostala až do finále, hrala proti veľmi dobre hrajúcej Natálii Hečkovej, ale po 9 jamkách už bolo takmer rozhodnuté. Rebecca viedla 4 UP nad Natáliou, lenže krása golfu v jamkovej hre je aj v tom, ako sa dá nepriaznivý výsledok otočiť. Natália zahrala dve birdie a jeden eagle a bolo po náskoku. Natáliu priaznivé výsledky dostali do vedenia a nakoniec  zaslúžene vyhrala.

GC Skalica však má vicemajsterku z Majstrovstiev Slovenska v hre na jamky v roku 2019. Gratulujeme!

 

https://skga.sk/majstrami-slovenska-v-hre-na-jamky-pavol-mach-a-natalia-heckova/

S čím vám pomôžeme?