Máme novú majsterku a majstra klubu GCS!!!

V dňoch 24. – 25.8. sa konali naše Majstrovstvá klubu na rany. Ihrisko je v skvelej kondícii a tak hráčom nič nebránilo užiť si skvelý golf. Prvý deň nás sprevádzalo slnečné počasie, ktoré na druhý deň vystriedala silná búrka a dážď. Našťastie sa nemusel turnaj rušiť, ako na iných ihriskách, len sa posunul štart.  Turnaj začal s dobrými výsledkami hneď v prvý deň. Druhý deň sa hráči trochu potrápili s ťažšími PIN pozíciami, ale aj tak sa zahrali pekné výsledky.

Novým Majstrom GC Skalica v hre na rany sa stal nový člen klubu pán Bartošek Richard (76, 79) . Dominik Mazúr (77. 82)   v druhom kole nestačil na pána Bartoška a tak sa umiestnil na druhom mieste. Tretie miesto  obsadil Iglár Adam s celkovým výsledkom 160 rán (82, 78).

Novou Majsterkou GC Skalica sa stala Rebecca Hnidková, ktorá si šla celé majstrovstvá vo svojom turnajovom tempe. S ihriskom sa popasovala najlepšie zo všetkých hráčov s výsledkom 150 rán (76, 74). Na druhom mieste MGC Skalica je Karolína Nováková  s výsledkom 159 (79, 80) rán. Tretie miesto patrí Kataríne Chynoranskej, ktorá zahrala 165 (78, 87) rán.

Súťažilo sa aj o titul Majstra GC Skalica – Senior/Seniorka. Ihrisko najviac prialo Dolinskému Ivanovi, ktorý zlepšoval HCP z 9,1 na 8,5! Za dva dni zahral 161 rán, čím si vyhral titul Majstra GC Skalica v kategórii Senior. Medzi našimi seniorkami jasne viedla od začiatku pani Janka Gašparovičová, ktorá si svoju hru udržala a s 192 ranami sa stala Majsterkou GC Skalica v kategórii Senior.

V Juniorskej kategórii si prvenstvo vybojovala Terezka Fialová, ktorá zaslúžene vyhrala s počtom rán 174 s novým HCP 10,9.

V kategórii OPEN, bol najúspešnejší  Švrček Vladimír.

Všetkým víťazom srdečne gratulujeme a ďakujem hráčom za účasť na MGCS 2019.

S čím vám pomôžeme?