V sobotu 3. júna 2023 sa v  krásnom prostredí Grafobal Group Golf Resort Skalica konal tretí ročník podujatia s názvom Family day.
Táto výnimočná tradícia sa uskutočnila aj vďaka podpore mesta Skalica, partnerov a klubom. Vďaka nim sme spolu zažili krásny, slnečný deň plný zábavy, golfu, footgolfu a hudby. Celým podujatím sprevádzal moderátor Markus so Záhoráckeho rádia. O úžasnú atmosféru a lietajúce bublinky sa postaral DJ Choci. Tí najmenší, si užili detskú diskotéku, skákací hrad, maľovanie na tvár a veľa sladkých odmien od METRO.
No najviac si užili jazdu golfovým autíčkom po ihrisku. Veľkú pozornosť na seba upriamili naši dobrovoľní hasiči a polícia svojimi ukážkami, ktoré deti úplne fascinovali. Kto chcel si doprial profesionálnu masáž od študentov Strednej zdravotníckej školy Skalica.

No a dámy? O ich vizáž sa postarali vizážistky s luxusnou kozmetiokou Mary Kay. No najväčším lákadlom bola pre účastníkov tréningová hra golfu a footgolfu. Naši profesionálni tréneri sa im celú dobu odborne venovali na cvičných odpaliskách a tí odvážnejší, si dokonca aj  zasúťažili. Bol to jednoducho krásny deň.

Ďakujeme všetkým spoluorganizátorom, partnerom, klubom a vám návštevníkom. Vidíme sa opäť o rok.
S čím vám pomôžeme?